Четвер, 6 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » До славутських лісівників – за декоративними рослинами: в лісгоспі представлено широкий асортимент культур

До славутських лісівників – за декоративними рослинами: в лісгоспі представлено широкий асортимент культур

До славутських лісівників – за декоративними рослинами: в лісгоспі  представлено широкий асортимент культур

Головними завданнями ДП “Славутське лісове господарство” є створення, вирощування високопродуктивних, довговічних і біологічно стійких лісових насаджень, а також захист лісу. Серед додаткових напрямків роботи – вирощування та реалізація декоративного садивного матеріалу.

Ми намагаємося забезпечити населення якісним декоративним посадковим матеріалом, що стане чудовою основою для створення неповторного ландштафного дизайну прибудинкової території, школи, садочку, підприємства, організації чи благоустрою місцевого парку, – зазначають лісівники лісгоспу.

Також працівники лісового господарства наголошують, що озеленення є важливим заходом, який дозволяє надати належний естетичний та екологічний статус прибудинковій території садиби, багатоквартирного будинку чи дворика підприємства.

Однак, роботи з озеленення прибудинкової території проводяться не тільки задля краси. Вони також відіграють роль природної огорожі, захищають двори від бруду, пилу і шуму, – додають працівники “Славутського лісгоспу”.

На підприємстві є близько 100 видів декоративних рослин на будь-який смак. Тут є не тільки традиційний, усім відомий самшит, ялини, ялівці, туї різних видів та форм, а й чимало листяних порід.

Наша продукція – це висока якість, гарна приживлюваність та доступна ціна. Також ми зможемо надати покупцям професійну консультацію з догляду за рослинами. Більше дізнатися про продаж та асортимент декоративних рослин можна за телефонами: 067-384-10-19, 098-578-06-90, – наголошують у “Славутському лісгоспі”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.