П’ятниця, 7 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Скосіть траву навколо своєї садиби: Шепетівська міська рада звертається до мешканців громади

Скосіть траву навколо своєї садиби: Шепетівська міська рада звертається до мешканців громади

Скосіть траву навколо своєї садиби: Шепетівська міська рада звертається до мешканців громади

Шепетівська міська рада закликає мешканців Шепетівської громади долучитися до скошування трави на своїх земельних ділянках, біля двору і на прилеглих до них територіях (земельні зони вздовж огорожі до проїжджої частини вулиці).

Також звертаємося й до керівників підприємств та установ з проханням забезпечувати своєчасне скошування трави, бур’янів на прилеглих та закріплених територіях ваших підприємств, установ та організацій та підтримувати їх належний санітарний та естетичний стани, – зазначають у міській раді.

Також у раді наголошують, що у зв’язку зі сприятливими погодними умовами значно прискорилися темпи росту трави. Її скошування – один із елементів комплексної роботи з благоустрою, який необхідний для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду вулиць та дворів.

Водночас, скошування трави та бур’янів є одними з найефективніших методів боротьби з кліщами. Найвища активність кліщів спостерігаєть весною та восени. Зараз – пік активності цих комах. Укуси кліщів можуть спричиняти хворобу Лайма (кліщовий бореліоз), також вони переносять й інші хвороби, – розповідають у Шепетівській міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.