Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Скинув зі сходів: шепетівчанина судили за вбивство

Скинув зі сходів: шепетівчанина судили за вбивство

Скинув зі сходів: шепетівчанина судили за вбивство

Інцидент стався цього року у березні в Шепетівці. 38-річний обвинувачений разом зі своєю співмешканкою відзначали день народження її онука в сусідів. Пара взяла з собою літр горілки та пішла на святкування.

У тих якраз гостював товариш. Після розпиття алкоголю, чоловіки вийшли надвір, де на сходах між ними стався словесний конфлікт, який переріс у фізичний: підсудний штовхнув потерпілого спочатку рукою, а потім ногою. Потерпілий, вдарившись головою, втратив свідомість. Наступного дня він помер у лікарні. Причиною загибелі стала закрита черепно-мозкова травма із багатоуламковим переломом черепа.

У суді чоловік заявив, що його обмовили сусіди. Адже загиблого, із його слів, виштовхував із дому саме сусід, приревнувавши до дружини.

Проте свідки, подружжя сусідів, запевнили, що саме обвинувачений розпочав конфлікт з потерпілим, бо той плечем зачепив його, коли спускався сходами. У відповідь на це він штовхнув його спочатку руками, а потім – ногою. Чоловік злетів на землю і ненадовго втратив свідомість. Коли прийшов до тями, просив не викликати швидкої. Однак, на ранок вони знайшли його без свідомості на підлозі у коридорі та викликали медиків, – йдеться у матеріалах справи.

Свідчення підсудного спростували покази експертів та докази. При прийнятті рішення суд враховував стан алкогольного сп’яніння підсудного, його попередню судимість, позитивні характеристики за місцем проживання, те, що він ніде не працює, і позицію потерпілих (доньки та сестри померлого), котрі просили максимально жорсткого покарання для підсудного.

Рішенням суду його ув’язнили на 8 із половиною років. Крім того, він має сплатити на користь сестри загиблого витрати на поховання у сумі 4874 грн, на користь його доньки – 300 тисяч гривень моральної шкоди й по 5 000 гривень кожній – на правничу допомогу адвоката.

Популярні пости