Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Висаджено понад 1000 саджанців модрини та ялини: в Ізяславському лісгоспі триває акція «Створюємо ліси разом»

Висаджено понад 1000 саджанців модрини та ялини: в Ізяславському лісгоспі триває акція «Створюємо ліси разом»

Висаджено понад 1000 саджанців модрини та ялини: в Ізяславському лісгоспі триває акція «Створюємо ліси разом»

Вчора, 21 жовтня, на землях лісового фонду державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» у 13 кварталі Михельського лісництва, в межах виконання Програми Президента України «Зелена країна», вкотре успішно пройшла акція «Створюємо ліси разом». Цього разу до неї долучилися представники організацій та органів влади Ізяславської територіальної громади.

Перед початком акції директор ДП «Ізяславське лісове господарство» Сергій Кутасєвіч провів екскурсію по території підприємства та коротко розповів про основну діяльність.

Найбільший інтерес присутніх викликала дільниця з переробки шишок хвойних порід, на якій встановлене сучасне обладнання та поле дорощування сіянців лісоутворюючих порід із закритою кореневою системою, – розповідає Сергій Кутасєвіч.

Далі учасники акції виїхали до місця висадки саджанців. Перед початком робіт був проведений інструктаж з техніки безпеки та майстер-клас з висадки сіянців.

У результаті такого заходу на теренах земель лісового фонду Ізяславщини висаджено тисячі саджанців модрини та ялини європейської.

Популярні пости