Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Славута: абонентів закликають сплатити борги за теплову енергію для старту опалювального сезону

Славута: абонентів закликають сплатити борги за теплову енергію для старту опалювального сезону

Славута: абонентів закликають сплатити борги за теплову енергію для старту опалювального сезону

Комунальне підприємство «Славутське ЖКО» звертається до абонентів з проханням вирішити проблеми з боргами за використані послуги. Адже станом на вересень 2022 року жителі Славути боргують за спожиті послуги для установи близько 20 мільйонів гривень.

Біля 16 мільйонів гривень – за теплову енергію та послуги із постачання теплової енергії та 4 мільйонів – за послуги з управління багатоквартирним будинком, – зазначають у Славутській міській раді.

У «Славутському ЖКО» зазначають, що ставляться з розумінням до того, що борги за комунальні послуги можуть виникати через низку об’єктивних причин: воєнний стан, втрату роботи чи інші фінансові проблеми. Тому йдуть назустріч споживачам, які потрапили в скрутне фінансове становище, пропонуючи можливість реструктурувати борг.

Звертаємо увагу абонентів на те, що коли вичерпано всі важелі впливу для погашення боргу, справа вирішується у судовому порядку. В такому випадку, окрім суми основного боргу, обов’язковій сплаті підлягають додаткові витрати, що суттєво збільшують суму заборгованості, – додають у міськраді.

Зокрема у міськраді зазначили, що існування заборгованості від споживачів не дає можливості вчасно розрахуватися за спожитий природний газ, який стратегічно необхідний для надання послуг з опалення. Відповідно, постачальник природного газу на суму заборгованості обмежить постачання природного газу в опалювальному періоді 2022-2023 рр.

– Наголошуємо, що за відсутності достатнього обсягу газу, підприємство змушене буде обмежити надання послуг з постачання теплової енергії. Отже, звертаємося до споживачів, які накопичили борг, у короткі терміни погасити заборгованість або звернутися у КП «Славутське ЖКО» для реструктуризації заборгованості, при цьому, оплативши перший внесок, – додають у Славутській міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.