Неділя, 4 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 120 000 гривень для ЗСУ: на Шепетівщині відбувся благодійний веломарафон

Понад 120 000 гривень для ЗСУ: на Шепетівщині відбувся благодійний веломарафон

Понад 120 000 гривень для ЗСУ: на Шепетівщині відбувся благодійний веломарафон

На Хмельницькій атомній електростанції пройшов благодійний веломарафон «BLUE LAKES RACE», під час якого зібрали понад 120 тисяч гривень для Збройним силам України.

– Учасники з різних міст України зробили благодійний внесок, щоб підтримати захисників України. Понад 100 велосипедистів подолали 100 км доріг та бездоріжжя Хмельниччини, – зазначили на атомній електростанції.

Маршрут веломарафону пройшов довкола технологічної водойми Хмельницької АЕС, селами Ізяславщини та Славутчини, а також по території Національного природного парку «Мале Полісся». Втомлені, але сповнені позитивних емоцій, учасники фінішували у міському парку Нетішина.

Переможців визначили в абсолютному заліку за найкращим часом проходження дистанції серед чоловіків та серед жінок. Переможцем серед чоловіків став Старжинський Назарій, друге і третє місця вибороли Федюк Іван і Шмендрук Олександр. Усі троє – з Рівного, – зазначили на підприємстві.

Серед жінок найкращий час показала та здобула перемогу нетішинка Васільєва Вікторія. Друге місце виборола теж нетішинка Харитоненко Марія, третє місце – Коваленко Ірина з Рівного. Першість серед представників АЕС України розділили Демидишин Віталій (Вараш), Кочегаров Василь (Нетішин), Гайструк Юрій (Вараш).

Вітаємо переможців та призерів першого у нашому регіоні веломарафону на 100 км, який об’єднав учасників зі сходу й заходу, півдня і півночі нашої країни. Лише разом ми маємо сили здолати ворога! Наші спільні зусилля формують Перемогу! Підтримуємо наших захисників, робимо свій внесок! Віримо у Перемогу! Все буде Україна! – зазначили у Хмельницькій АЕС.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.