Субота, 22 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Славута змагатиметься за звання «Молодіжної столиці 2023»

Славута змагатиметься за звання «Молодіжної столиці 2023»

Славута змагатиметься за звання «Молодіжної столиці 2023»

31 грудня 2021 року завершився прийом заявок на участь в національному конкурсі «Молодіжна столиця України 2023». Цього року було подано 34 заявки від міст з 19 областей України. Участь у конкурсі беруть 8 обласних центрів і 26 міст, серед яких і два міста з Хмельниччини – Городок і Славута. Загалом, за 4 роки існування національного конкурсу, одному місту з Хмельницької області, Кам’янець-Подільську, в 2019-му таки вдалося здобути цей титул. Про це повідомляє “ХМ-ІНСАЙД”.

Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях, – зазначають організатори конкурсу.

Основний критерій відбору претендентів та переможця конкурсу – зацікавленість та спроможність міст якісно змінювати молодіжну політику на міському та регіональному рівнях, внесення питання молодіжної політики до пріоритетів розвитку громади, а також залучення до цих процесів молодих людей, їх формальних та неформальних об’єднань та громадського середовища, яке працює у цій сфері.

Зазначимо, що «Молодіжна столиця України» – це Всеукраїнський конкурс, який проводиться щороку з 2017-го з метою відзначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Асоціація міст України є офіційним партнером в організації та проведенні конкурсу.

Популярні пости