П’ятниця, 12 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутська дільнична лікарня ветеринарної медицини проводить профілактичні щеплення домашніх тварин проти сказу

Славутська дільнична лікарня ветеринарної медицини проводить профілактичні щеплення домашніх тварин проти сказу

Славутська дільнична лікарня ветеринарної медицини проводить профілактичні щеплення домашніх тварин проти сказу

З метою профілактики сказу фахівцями Славутської дільничної  лікарні ветеринарної медицини проводяться профілактичні щеплення домашніх тварин проти сказу в населених пунктах зони обслуговування.

  • У період з початку 2024 року щеплено проти сказу 1633 тварин, з них: 905 собак, 728 котів. Вакцинувати домашніх тварин від сказу потрібно щороку, – зазначили у ветеринарній лікарні.

Комплексне здійснення заходів, що включають стовідсоткове охоплення профілактичними щепленнями тварин проти сказу згідно з схемою, ветеринарно-санітарна освітня та роз’яснювальна робота серед населення з питань профілактики сказу із широким застосуванням засобів масової інформації,  дотримання правил утримання домашніх тварин, регулювання чисельності безпритульних тварин комунальною службою ОТГ дало той результат, що протягом 2023 і на початок 2024року в зоні обслуговування Славутської дільничної лікарні ветеринарної медицини не було зареєстровано жодного випадку на сказ серед домашніх тварин.

  • Сказ – це небезпечна інфекційна хвороба тварин та людей, яка супроводжується враженням центральної нервової системи. Зараження людини відбувається через укуси хворою твариною чи внаслідок потрапляння її слини на свіжі поранення, подряпини або слизові оболонки. Тільки вчасно наданий комплекс антирабічної допомоги може вберегти людину, яка постраждала від смертельного наслідку. Сказ тварин можна попередити. Найдієвіший спосіб – вакцинація, – додали у медустанові.

Нехтування щепленням тварин проти сказу може призвести до захворювання та загибелі чотирилапих друзів і водночас стати загрозою для вашого здоров’я та здоров’я членів вашої родини.

  • Заходи з проведення профілактичних щеплень тварин проти сказу в зоні обслуговування тривають. З графіком їх проведення можна ознайомитись на офіційних сайтах органів місцевого самоврядування, – додали у закладі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.