Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутська громада: які будуть зміни для отримання державної допомоги

Славутська громада: які будуть зміни для отримання державної допомоги

Славутська громада: які будуть зміни для отримання державної допомоги

3 1 січня 2023 року припиняється виплата державних соціальних допомог мешканцям Славутської громади, які були автоматично продовжені управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської міської ради у зв’язку з воєнним станом.

– Автоматична виплата державних допомог продовжується лише особам, які проживають на території територіальних громад, де ведуться воєнні (бойові) дії або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). Такі зміни передбачено Постановою Кабміну від 15.11.2022 року №1320, – зазначають у Славутській міській раді.

Також у міськраді наголосили, що всім мешканцям громади, у тому числі й внутрішньо переміщеним особам, які отримують державні допомоги, після 1 січня 2023 року необхідно звернутися до ЦНАП, за адресою: м. Славута, вул. Миру, 102.

– Йдеться про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, допомогу на дітей одиноким матерям, допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, тимчасову державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, – наголошують у міській раді.

Одержувачам державних допомог, якими вже подано заяву з необхідним пакетом документів на призначення (продовження виплати) державних допомог, додатково звертатись не потрібно, виплата допомог буде продовжена на термін, визначений нормативно-правовими актами.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.