Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутська громада попрощалась з полеглим Воїном

Славутська громада попрощалась з полеглим Воїном

Славутська громада попрощалась з полеглим Воїном

Дмитро Мисан, Воїн зі Славутської громади, повернувся додому “на щиті”. Поховали Героя вчора, 15 червня.

Дмитро народився 11 травня 2000 року у Славуті, тут став учнем навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа, ліцей «Успіх», який закінчив у 2015 році. Навчання юнак продовжив у державному професійно-технічному навчальному закладі «Славутський професійний ліцей», випусником якого став у 2018 році.

23 лютого 2022 року прийнятий на військову службу за контрактом, яку проходив у 35-тій окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського.

Матрос Мисан Дмитро Олегович загинув 10 червня 2023 року на Донеччині, поблизу населеного пункту Сторожове Волноваського району, виконуючи бойове завдання із захисту територіальної цілісності України та боронячи нас від російських загарбників.

Того дня на складній ділянці фронту стояли різні підрозділи і лише Дмитро з товаришем, який наразі знаходиться в шпиталі, допомагали рятувати поранених. Коли їх уже відправили, клятий осколок міни обірвав його життя. Кажуть, що Герої не вмирають. На жаль, вмирають… Але, щоб вони не вмерли в наших серцях, ми повинні назавжди пам’ятати подвиг Діми. Легких хмаринок тобі брате! – розповідає бойовий побратим, головний сержант Василь Авраменко.

У Воїна залишилася сестра, дві племінниці та племінник.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.