Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутська громада презентувала інвестиційний паспорт

Славутська громада презентувала інвестиційний паспорт

Славутська громада презентувала інвестиційний паспорт

У Славутській громаді відбулася онлайн-презентація інвестиційного паспорта Славутської громади. Захід організовано Славутською громадою в рамках ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах», що реалізовує ГО «Клуб Ділових Людей Україна» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Мета такого заходу – сприяти активізації інвестиційного потенціалу громади через публічну презентацію та обговорення інвестиційного паспорта й інвестиційних пропозицій, – зазначають у Славутській міській раді.

Василь Сидор, міський голова Славутської громади, зазначив, що без надійного економічного тилу досягати воєнних перемог доволі складно, а забезпечити стійке повоєнне зростання – фактично неможливо.

– Наша громада зацікавлена в залученні нового бізнесу, який зможе створити нові робочі місця, якісні товари та послуги для місцевих мешканців, підвищити привабливість громади як комфортного місця для проживання та діяльності. Вже зараз інвестори можуть знайти в нашій громаді вільні земельні ділянки, доступні об’єкти нерухомості, унікальні природні ресурси, людський капітал та підтримку від місцевої влади, – додав Василь Сидор.

Інвестиційний паспорт презентувала начальниця відділу стратегічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради Іванна Холод. Вона звернула увагу на фактори інвестиційної привабливості та інвестиційні пропозиції громади.

З інвестиційним паспортом громади можна ознайомитися за наступним посиланням –https://cutt.ly/6B3Er18. З англомовною версією можна буде ознайомитися на інвестиційному порталі Славутської громади – https://cutt.ly/QB3Eszb.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.