П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Увага! СБУ попереджує мешканців Хмельниччини про розсилку листів з вірусами, яку здійснюють шахраї

Увага! СБУ попереджує мешканців Хмельниччини про розсилку листів з вірусами, яку здійснюють шахраї

Увага! СБУ попереджує мешканців Хмельниччини про розсилку листів з вірусами, яку здійснюють шахраї

Служба безпеки України фіксує розсилку шахрайських електронних листів. Злочинці діють нібито від імені установи та пропонують завантажити програму, яка знищить віруси. Насправді ж це і є вірус. Про це інформують у пресслужбі управління СБУ у Хмельницькій області.

– На перший погляд, ці електронні листи здаються правдивими. Однак, розміщена там інформація свідчить про їх фейковість. Зокрема зловмисники від імені Ситуаційного центру Департаменту кібербезпеки СБУ повідомляють про розробку спеціалізованих програм для посилення кіберзахисту та знищення вірусів. І тут же пропонують завантажити їх нібито з офіційного вебсайту СБУ, – зазначають в установі.

Також в управлінні наголошують, що наразі Ситуаційний центр Департаменту кібербезпеки СБУ не здійснював жодних розсилок щодо будь-якого програмного забезпечення.

Нагадуємо, що офіційний домен сайту СБУ — ssu.gov.ua. Зловмисники ж пропонують завантажити програми з іншого сайту. Тож, у разі отримання таких листів не переходьте та не завантажуйте будь-які програми. А якщо таке сталося, перевстановіть операційну систему вашого комп’ютера та повідомте про це СБУ за телефоном: 0 800 501 482 та на електронну пошту: callcenter@ssu.gov.ua, — наголосили представники СБУ.

Подібні фейкові розсилки можуть бути частиною спецоперацій російських спецслужб з розхитування інформаційного та кіберпростору в нашій країні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.