Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Славутська громада втратила на війні Захисника України: завтра його проведуть в останній шлях

Славутська громада втратила на війні Захисника України: завтра його проведуть в останній шлях

Славутська громада втратила на війні Захисника України: завтра його проведуть в останній шлях

У бою за свободу і незалежність України героїчно загинув Захисник із Славутської громади, солдат Метельський Юрій Іванович, 1977 року народження.

– Прощання з загиблим Героєм за місцем проживання розпочнеться 30 листопада, орієнтовно об 11:00, за адресою: вул. Садова, 1. Загальноміське прощання розпочнеться орієнтовно о 12:00 у міському Палаці культури, – зазначили у Славутській міській раді.

Заупокійна панахида за Захисником України розпочнеться орієнтовно о 13:00 у монастирі Святої Праведної Анни. Поховання Героя відбудеться на «Новому кладовищі».

Відповідно до розпорядження міського голови від 28.11.2023 р. № 96/2023-р., 30 листопада, 1, 2 грудня 2023 року на території Славутської міської територіальної громади оголошуються Днями жалоби, – зазначили в установі.

На знак скорботи за загиблим Захисником Батьківщини просять приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, а також обмежити проведення розважальних заходів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.