Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській багатопрофільній лікарні – нова завідувачка педіатричного відділення

У Шепетівській багатопрофільній лікарні – нова завідувачка педіатричного відділення

У Шепетівській багатопрофільній лікарні – нова завідувачка педіатричного відділення

Завідувачкою педіатричного відділення КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» з 21 листопада 2023 року призначено лікарку-педіатра Бордіян Анжелу Петрівну. Про це повідомляють у медзакладі.

Прогресивна та перспективна лікарка, працюючи у нашій лікарні, отримала велику довіру та багато схвальних відгуків від пацієнтів та підтримку від колег, – зазначила Савчук Валентина, очільниця медзакладу.

Анжела Петрівна закінчила Буковинський державний медичний університет у 2020 році, де здобула кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю “Педіатрія”.
З грудня 2022 року працює з маленькими пацієнтами Шепетівської багатопрофільної лікарні.

Крім того, лікарка систематично підвищує свою кваліфікацію, беручи активну участь у конференціях, семінарах та вебінарах, проходячи курси тематичного удосконалення та вивчаючи професійну літературу. Цінує свою роботу за те, що має можливість працювати з дітьми, яких любить за щирість посмішки та безпосередність, – додала Валентина Миколаївна.

Як зазначають у медзакладі, лікарка-педіатр у своїй професійній діяльності керується індивідуальним підходом діагностики та лікування, тому знайде підхід до кожного малюка.

Тож, бажаємо Анжелі Петрівні успіхів та професійних звершень на новій посаді! Нехай діти відповідають Вам посмішкою, а батьки радіють здоров’ю малюків, – наголосила Валентина Савчук.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.