Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутська малеча створила власний сад

Славутська малеча створила власний сад

Славутська малеча створила власний сад

Дитячому садочку «Рибка», що в Славуті, – 45 років. У 1976 році заклад побудували на кошти тогочасних швейної та суконної фабрик. Сьогодні тут навчається понад 200 маленьких славутчан.

Враховуючи те, що дитсадок знаходиться в одному із найбільш мальовничих куточків Славути, біля Парку Сангушків, та має чудові краєвиди на річку Утку, «Рибка» і справді є казковим місцем для малечі.

А яка казка без чарівних садів? Допомогти із влаштуванням такого вирішили у Національному природному парку «Мале Полісся».

Спільно з вихователями та педагогами на території «Рибки» висадили близько 50 дерев та кущів. До процесів долучались і найголовніші його учасники – малюки.

– Це просто неймовірне відчуття, коли малеча, беручи саджанець, із дорослою відповідальністю садить його у землю, – розповідає директор НПП «Мале Полісся» Андрій Сасюк. – Така акція – це не лише про озеленення та створення нових екопросторів у місті, а й про те, що ми передаємо нашим дітям найважливіше – цінність дбати про природу.

Такі акції у навчальних закладах у «Малому Поліссі» проводять на сталій основі. Нині відбувається озеленення краю рамках акції Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом».

Популярні пости