Четвер, 13 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Еко-освіта в режимі онлайн: крупецькі школярі долучились до вебінару НПП «Мале Полісся»

Еко-освіта в режимі онлайн: крупецькі школярі долучились до вебінару НПП «Мале Полісся»

Еко-освіта в режимі онлайн: крупецькі школярі долучились до вебінару НПП «Мале Полісся»

Біорізноманіття рослин регіону, їх види та особливості обговорювали цими днями десятикласники Крупецького ліцею.

– Формування критичного мислення, соціальної свідомості й відповідальності школярів – один із тих кластерів, які ми розвиваємо у нашій школі постійно, – розповідає Тетяна Бережна, директорка закладу. Тому часто вдаємось до нестандартного подання уроків. Такий для дітей провели фахівчині “Малого Полісся”. Досвід, отриманий учнями, однозначно сприятиме їх обізнаності про власний регіон та його екологічні особливості.

У рамках акції Державного агенства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом» учням та ученицям провели вебінар «Біорізноманіття рослин НПП «Мале Полісся».

Спікерки розповіли про природно-заповідну мережу національно-природного парку, про типові та рідкісні рослини півночі Хмельниччини, які занесені до Червоної книги України.

– В умовах сьогодення дуже важливим і актуальним напрямком роботи природоохоронних установ є екологічне виховання, – розповідають у «Малому Поліссі», – тому ми намагаємось максимально долучити учнів до еко-освіти, розповісти їм про те, у якому природно багатому краї ми живемо і те, як дбати про природу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.