Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські добровольці продовжують навчатися бойовому та медичному мистецтвам

Славутські добровольці продовжують навчатися бойовому та медичному мистецтвам

Славутські добровольці продовжують навчатися бойовому та медичному мистецтвам

Добровольче формування, яке створене на території Славутської міської громади, систематично бере участь у навчаннях під керівництвом досвідчених командирів та інструкторів. Освоюють бойові навички, аби гідно захищати нашу країну від  російських окупантів.

Оскільки у будь-який час добровольчі формування громад можуть бути використані для підсилення регулярного українського війська безпосередньо на лінії фронту, кожен їх учасник має бути готовий до реальних бойових дій, – зазначають у Славутській міській раді.

Добровольці опановують вогневу, саперну та військово-інженерну науки, вивчають тактичну медицину, знайомляться з радіозабезпеченням тощо.

Важливо зазначити, що окрім відпрацювання військових навичок, члени формування виконують свої обов’язки на основному місці роботи – працюють на підприємствах, в установах та організаціях. Проте вони готові стати на захист Батьківщини в будь-яку хвилину, – наголосили у міській раді.

Крім того, міський голова Василь Сидор зазначає, що захищати себе, свою сім’ю, дім – це не лише обов’язок, а й сенс життя, та закликає чоловіків громади поповнювати лави територіальної оборони.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.