Субота, 1 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській громаді триває ремонт доріг

В Ізяславській громаді триває ремонт доріг

В Ізяславській громаді триває ремонт доріг

Через повномасштабне вторгнення «сусіда» на територію України призупинено фінансування всіх капітальних та планових ремонтів автодоріг. Проте в Ізяславській громаді проводиться ямковий ремонт. Про це інформують в Ізяславській міській раді.

На жаль, у воєнний період провести ямковий ремонт – це теж задача із нелегких. Тому що чимало підрядників відмовляються братись за такі роботи, адже бюджетні платежі проходять не так швидко, – розповідають в установі.

Першочергово ремонті роботи проводяться на маршрутах громадського транспорту. Зокрема цими днями бригада ПП «МВМ-13» ліквідувала вибоїни по вулицях Козацька, Заславська, Подільська, М. Микитюка, О. Кушнірука, Онищука, Шевченка, Острозька, Грушевського. Також працівники продовжують ліквідовувати аварійну ямковість на автомобільних дорогах у місті Ізяслав.

– «Ямковий» ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безаварійного руху автотранспорту та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування. Попри війну, попри інші незручності та обставини, намагаємось зробити Ізяславщину комфортною та привабливою. Продовжуємо працювати задля Перемоги, – додають у міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.