Середа, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські лісівники активно виконують програму Президента «Зелена Україна»

Славутські лісівники активно виконують програму Президента «Зелена Україна»

Славутські лісівники активно виконують програму Президента «Зелена Україна»

Працівники ДП «Славутське лісове господарство» продовжують активно реалізовувати та залучати нових учасників до акції «Створюємо ліси разом» в межах програми Президента України «Зелена Україна».

Досить багато різноманітних заходів провели працівники Славутського лісгоспу: відвідали сім шкіл, центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, що в Нетішині. Проводять разом з учнями збір жолудів. Почали посадку лісових культур, – розповіли у Держлісагенстві.

Зокрема, напередодні працівники лісгоспу та державної лісової охорони разом з представниками управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради, Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради, закладів дошкільної освіти та позашкільної освіти, з учнями та педагогами ЗОШ 1-3 ст. №1,2,4 та НВК «Загальноосвітня школа 1-2 ст. та ліцей» висадили на території міста Нетішин близько двох сотень дуба червоного, горобини, сосни та клену.

У Славутській міській територіальній громаді також охоче підтримали дану акцію. На чолі із заступником міського голови озеленили вулицю Князів Сангушко, у районі костелу Святої Дороти, та доповнили декоративними рослинами територію скверу біля пам’ятного знака репресованим в тридцяті-сорокові роки минулого століття і реабілітованим посмертно жителям Славути. Висаджено чотири сотні дерев, – розповідає Андрій Ткачук, лісничий ДП «Славутський лісгосп».

Також лісівники дякують активним та свідомим громадянам, які беруть участь у природничих, лісівничих та краєзнавчих заходах.

Популярні пости