Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські лісівники спільно з учнівською молоддю відзначили Міжнародний день друзів

Славутські лісівники спільно з учнівською молоддю відзначили Міжнародний день друзів

Славутські лісівники спільно з учнівською молоддю відзначили Міжнародний день друзів

Славутські лісівники зустріли День друзів, який у світі відзначають 9 червня, разом з працівниками Національного природного парку «Мале Полісся» та учнями 4-Б класу Славутської ЗОШ №1.

Під час теплої зустрічі для молоді провели екскурсію територією пізнавально-екологічної стежки, де із зацікавленістю дітвора розглядала інформаційні стенди стосовно тваринного і рослинного світів нашої місцевості, про орієнтування, правила поведінки, можливі небезпеки в лісі та багато іншого, а також мали змогу спостерігати за птахами через бінокль, які прилетіли на територію підприємства, – розповідають у ДП “Славутське лісове господарство”.

Працівниками НПП «Мале Полісся» проведено екологічну вікторину «Флора та фауна нашого краю». Присутні, як кажуть лісівники, жваво спілкувалася між собою, обговорювали, дискутували, відповідали на запитання, згадували раніше набуті знання про екологію.

Зокрема під час екологічної екскурсії для дітей був організований перегляд цікавих і пізнавальних відеофільмів на природознавчу та природоохоронну тематику, – додають славутські лісівники.

Цікавинкою для юних дослідників стало відвідування полів дорощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою та ознайомлення з усіма виробничими процесами на підприємстві.

На завершення цього цікавого і насиченого дня діти привітали один одного з Днем друзів та долучилися до благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ, – зауважили в лісгоспі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.