Середа, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські лісівники взяли участь у навчанні з лісозахисту

Славутські лісівники взяли участь у навчанні з лісозахисту

Славутські лісівники взяли участь у навчанні з лісозахисту

Вчора, 27 вересня, головний лісничий ДП «Славутське лісове господарство» Веремій Олександр та інженер лісосировинних ресурсів Форсюк Анатолій взяли участь у навчанні щодо визначення шкідників лісу та технологій його «лікування». Також пройшли «технічні» навчання з лісозахисту.

Одне з важливих завдань лісівників – забезпечення захисту лісів від шкідників і хвороб, збереження стійкості насаджень, запобігання розвитку патологічних процесів, оздоровлення насаджень та покращення їх санітарного стану, – зазначають лісівники.

Спеціалісти ДСЛП «Вінницялісозахист» розповіли головним лісничим підприємств та інженерам із захисту лісу про визначення основних хвоє-листогризучих і стовбурових шкідників, особливості проведення їх обліку.

Систематичне «підсилення» знань у галузі лісництва – надзвичайно важливе. Адже змінюються природні умови, чинники, які діють на тих, чи інших шкідників, і вони поводять себе по-іншому. Наша ж задача – знати все і якнайшвидше приймати правильні рішення, аби на підприємстві зростали здорові та могутні ліси, – зазначив Олександр Веремій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.