Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутський лісгосп ділиться технологіями з волинськими колегами

Славутський лісгосп ділиться технологіями з волинськими колегами

Славутський лісгосп ділиться технологіями з волинськими колегами

Напередодні до ДП «Славутське лісове господарство» завітали фахівці лісового господарства Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, аби ознайомитися з тонкощами та технологіями вирощування сіянців із закритою кореневою системою.

Головний лісничий Славутського лісгоспу Олександр Веремій детально розповів про технологію робіт, які проводяться на підприємстві, та провів екскурсію відповідними локаціями.

На підприємстві відбувається постійне спостереження та догляд за садивним матеріалом, який знаходиться на полях дорощування. Також контролюється вологість ґрунту у касетах. У три етапи проводиться позакореневе підживлення рослин водорозчинним комплексним добривом зі збалансованим співвідношенням макро- та мікроелементів: перше підживлення сіянців проводимо через 10 днів після масових сходів у фазі закінчення і розгортання, друге і третє – з інтервалом у сім днів. Також у Славутському лісгоспі сіянці обов’язково обробляються фунгіцидом, аби знищити інфекції та грибки задля створення захисної зони навколо паростків, – розповідав Олександр Веремій волинським колегам.

Присутній на зустрічі перший заступник начальника, головний лісничий Хмельницького ОУЛМГ Павло Золотий звернув увагу  волинських лісівників на те, що сіянці, вирощені за технологією Славутського лісгоспу, мають величину, як дворічні, що вирощені у відкритому ґрунті.

Популярні пости