Четвер, 26 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » “Славутський лісгосп”: у регіоні збільшився попит на дрова, але вистачить всім

“Славутський лісгосп”: у регіоні збільшився попит на дрова, але вистачить всім

“Славутський лісгосп”: у регіоні збільшився попит на дрова, але вистачить всім

Попит на паливні дрова у Шепетівському районі та на Хмельниччині загалом зріс в рази. У ДП “Славутський лісгосп” вже виконали план щодо продажу дров для населення в 1,5 рази.

Цьогоріч люди хочуть запастися «альтернативним теплом», саме тому активно купують дрова, аби була заміна газу. Наразі ми вже виконали план реалізації дров для населення і навіть більше, – розповідають у “Славутському лісгоспі”.

Також у лісгоспі зазначають, що процедура купівлі паливних дров досить проста та впродовж тижня дрова доставляють до замовника.

– Я вирішив купити дрова для власного використання – для пічки, для дому. З війною в нашій країні не знаємо, чи будуть, чи не будуть проблеми з газом, але перестрахуватися на зиму потрібно, – розповідає Віктор, мешканець Славути.

Попри постійний ріст попиту, дров має вистачити на всіх жителів Хмельниччини. Про це каже начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко.

Ми маємо таку надію, що вчасно до початку опалювального сезону забезпечимо всі потреби наших людей, які проживають на території Хмельницької області, – додав очільник обласного управління лісового та мисливського господарства.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.