Субота, 4 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Другий бустер всім охочим: МОЗ рекомендуватиме українцям зробити ще одне щеплення

Другий бустер всім охочим: МОЗ рекомендуватиме українцям зробити ще одне щеплення

Другий бустер всім охочим: МОЗ рекомендуватиме українцям зробити ще одне щеплення

Міністерство охорони здоров’я планує дозволити отримання другого бустерного щеплення проти COVID-19 всім охочим громадянам України без обмежень. Про це інформує головний санітарний лікар Ігор Кузін.

– Швидше за все, буде прийнято рішення про розширення другого бустера на всіх. Ми будемо рекомендувати і давати можливість робити другий бустер для всіх людей, залежно від їхнього бажання. Така можливість має з’явитися орієнтовно до середини вересня, – розповідає головний санітарний лікар.

Кузін пояснив, що в цьому разі охочим зробити другий бустер не будуть відмовляти в пункті вакцинації. Друга бустерна доза вакцини допомагатиме захиститися від штаму “Омікрон”, оскільки поки невідомо, як далі буде розвиватися мутація вірусу.

– Кількість людей, які мають отримати повноцінний захист перед осіннім підйомом захворюваності, доволі велика. Зараз 724 тис. осіб не отримали другу дозу вакцини проти COVID-19 і 13,3 млн осіб не отримали перший бустер. Тому, якщо пропустили, треба вакцинуватися все одно. Якщо людина має повний курс щеплення (дві дози базового курсу і бустерну дозу), то я радив би зробити другий бустер. Тому що на фоні осіннього підйому захворюваності, на фоні війни, на фоні безпекової невизначеності, мати ще проблеми зі здоров’ям — це дуже високі ризики, – додав Ігор Кузін.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.