Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Смерть двох дітей на Хмельниччині: лікарка постане перед судом

Смерть двох дітей на Хмельниччині: лікарка постане перед судом

Смерть двох дітей на Хмельниччині: лікарка постане перед судом

Прокурори Хмельницької обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт відносно лікарки станції екстреної медичної допомоги за фактом неналежного виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітнім (ч. 2 ст. 140 КК України).

За даними слідства, у жовтні 2020 року пізно ввечері сім’я хмельничан, мати та діти віком 4 і 9 років, відчули недугу. Припускаючи, що це харчове отруєння або ротавірусна інфекція, вночі викликали «швидку», – зазначили у прокуратурі.

На виклик приїхала лікарка у складі бригади екстреної медичної допомоги. Зазначається, що вона не в повній мірі провела обстеження, щоб виявити потенційні причини нудоти і блювання у дітей. У підсумку, встановила хворим невірний діагноз.

Коли швидка допомога приїхала вдруге, 4-річний хлопчик вже не дихав, його старший брат помер через два дні в реанімації. Виявилося, що діти отруїлись чадним газом. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчим управлінням ГУНП у Хмельницькій області, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.