Вівторок, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині лісові насадження – під “пильним оком” відеокамер

На Хмельниччині лісові насадження – під “пильним оком” відеокамер

На Хмельниччині лісові насадження – під “пильним оком” відеокамер

Для вчасного виявлення загоряння в лісових насадженнях філій Хмельниччини встановлено 16 спостережних веж та щогл. З них 13 веж обладнані камерами та об’єднані в єдину систему відеоспостереження.

Дві камери розміщені в Кам’янець-Подільській філії. Ще 11 об’єднали в одну систему Славутська, Шепетівська та Ізяславська філії.

Камери, які обертаються навколо своєї осі, закріплено на висоті орієнтовно 30 метрів. Їх радіус огляду в середньому становить орієнтовно 20 кілометрів, залежно від погодних умов, – зазначають у Славутській філії.

Дані з усіх камер виведено на спостережний пункт філій, де черговий щоденно в режимі реального часу наглядає за прилеглими масивами через монітори. Це дозволяє виявляти найменші задимлення та загоряння на ранніх стадіях і з високою точністю визначити координати лісової пожежі.

– Загалом, лісові масиви Подільського офісу оберігають 5 лісопожежних станцій. Вони обладнані 12 пожежними автомобілями, 28 модулями, 66 мотопомпами, 950 ранцевими обприскувачами. Створено резерви паливно-мастильних матеріалів. Облаштовуються протипожежні мінералізовані смуги, – додають у Подільському офісі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.