Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Сьогодні у Шепетівці лікарі обстежуватимуть і вакцинуватимуть від хвороб мешканців громади

Сьогодні у Шепетівці лікарі обстежуватимуть і вакцинуватимуть від хвороб мешканців громади

Сьогодні у Шепетівці лікарі обстежуватимуть і вакцинуватимуть від хвороб мешканців громади

У Шепетівській громаді лікарі обстежуватимуть і вакцинуватимуть від хвороб дітей та дорослих.

  • 12 березня 2024 року у Шепетівці, біля входу в поліклініку, відбудеться виїзний профілактичний захід для дітей та дорослих “Подбай про себе!”. Час проведення заходу — 10.30 – 13.30, – зазначили у міськраді.

Під час заходу працюватимуть мобільні бригади, які складатимуться з сімейного лікаря та вузькопрофільних спеціалістів, зокрема, невролога, психолога, офтальмолога, кардіолога. Всі охочі зможуть отримати безоплатну консультацію.

  • Також на місці можна буде визначити рівень кисню та цукру у крові, виміряти артеріальний тиск, вирахувати індекс маси тіла, протестуватися на вірусні гепатити та ВІЛ, пройти електрокардіографію та флюорографію. Діти та дорослі матимуть змогу вакцинуватися від небезпечних інфекційних хвороб, що входять до Національного календаря профілактичних щеплень України, та коронавірусної хвороби, – наголосили в установі.

У Шепетівській міській раді зауважили, що впродовж попередніх років в Україні спостерігаються спалахи небезпечних інфекційних хвороб, запобігти яким можна завдяки вакцинації.

  • Зокрема у 2021-2022 році був зафіксований спалах поліомієліту, у 2023 році реєстрували випадки кору, знаємо про непоодинокі випадки дифтерії та правцю. І фіксуємо їх як серед дітей, так і серед дорослих. На жаль, деякі з них призвели до важких ускладнень для здоров’я, а окремі закінчилися смертю. Тому дуже важливо нагадати нашим мешканцям, що щеплюватися, особливо у часи війни, вкрай важливо. Таким чином ми можемо зменшити навантаження на медичні заклади і зберегти більше життів українців. Бо ж після нашої перемоги необхідно буде відбудовувати країну! – наголошують в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.