Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Спалах кишкової інфекції на Хмельниччині: вже 10 людей перебувають у стані середньої тяжкості

Спалах кишкової інфекції на Хмельниччині: вже 10 людей перебувають у стані середньої тяжкості

Спалах кишкової інфекції на Хмельниччині: вже 10 людей перебувають у стані середньої тяжкості

У Хмельницькій області зафіксували спалах кишкової інфекції серед дорослих, 10 людей госпіталізовані. Про це у Фейсбуці повідомляє Центр громадського здоровʼя.

  • У Хмельницькій області стався спалах кишкової інфекції серед дорослих. Захворіли 12 людей, які відвідували один з місцевих закладів громадського харчування. В усіх спостерігалася підвищена температура, нудота, багаторазова блювота та діарея. На сьогодні 10 хворих госпіталізовані до медзакладів, вони перебувають у стані середньої тяжкості. Двоє людей від госпіталізації відмовилися, – йдеться у повідомленні.

Фахівці Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб розпочали епідеміологічне розслідування спалаху, зокрема, провели бактеріологічне обстеження, відібрали проби харчових продуктів, води та змивів. Також організоване медичне спостереження за контактними особами у домашніх осередках.

Як додали в ЦГЗ, гострі кишкові інфекції є контактним захворюванням, яке передається через вживання зараженої їжі та води, під час купання у забруднених водоймах, через брудні руки і предмети побуту.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.