Середа, 24 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » КМОЗ: затверджено Порядок використання коштів для пілотного проєкту безоплатного зубопротезування ветеранів

КМОЗ: затверджено Порядок використання коштів для пілотного проєкту безоплатного зубопротезування ветеранів

КМОЗ: затверджено Порядок використання коштів для пілотного проєкту безоплатного зубопротезування ветеранів

Затверджено Порядок використання коштів для пілотного проєкту безоплатного зубопротезування ветеранів. Відповідне рішення було прийняте на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.

  • Проєкт реалізовуватиметься додатково до Програми медичних гарантій та буде фінансуватись за окремою бюджетною програмою, розпорядником якої стане Національна служба здоров’я України. Для цього в державному бюджеті на 2024 рік передбачено 750 млн грн, – зазначили у відомстві.

Безоплатно отримати послуги зубопротезування зможуть учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та деякі категорії військовослужбовців.

  • Найближчим часом НСЗУ розробить примірну форму договору, яка буде погоджена Міністерством охорони здоров’я. Після цього НСЗУ розмістить на офіційному веб-сайті оголошення щодо прийому пропозицій від медичних закладів, які бажають взяти участь у реалізації проєкту. Специфікації договору міститимуть мінімальні вимоги до медичної послуги з зубопротезування, – наголосили у МОЗ.

Укласти договір з НСЗУ, а отже стати учасниками пілотного проєкту, зможуть заклади охорони здоров’я будь-якої форми власності. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.