Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Співробітники «Малого Полісся» взяли участь у науково-практичній конференції

Співробітники «Малого Полісся» взяли участь у науково-практичній конференції

Співробітники «Малого Полісся» взяли участь у науково-практичній конференції

Сьогодні співробітники НПП «Мале Полісся» (М. Цибуля, М. Белінська, В. Конченко) взяли участь у науково-практичній конференції «Природно-заповідна справа та управління природоохоронними територіями на Миколаївщині» до 25 річчя заснування природного заповідника «Єланецький степ» та дня працівника природно-заповідної справи, що відбувалася у змішаному режимі із онлайн-включеннями.

У роботі конференції взяли участь представники Міністерства захисту довкілля і природних ресурсів України, органів виконавчої влади Миколаївської області, природного заповідника «Єланецький степ», установ природно-заповідного фонду України, науковці різних спрямувань із наукових установ та вищих навчальних закладів нашої держави.

У ході роботи науково-практичної конференції було представлено ряд цікавих, змістовних і пізнавальних наукових доповідей, у яких висвітлено результати наукових досліджень, переважно територій ПЗФ України.

Щиро дякуємо організаторам за можливість приєднатися онлайн до роботи конференції, а також вітаємо колектив природного заповідника «Єланецький степ» із вагомою річницею та бажаємо колективу наснаги, успіхів і процвітання, – коментують у НПП «Мале Полісся».

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.