Неділя, 7 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Сповідь лікаря: Богдан Панчишин відверто про нетішинську хірургію

Сповідь лікаря: Богдан Панчишин відверто про нетішинську хірургію

Сповідь лікаря: Богдан Панчишин відверто про нетішинську хірургію

Богдан Панчишин – лікар-хірург. Донедавна медик працював у Славутській міській лікарні, однак із 7 вересня змінив місце роботи на «Спеціалізовану медико-санітарну частину м. Нетішин».

Чому Нетішин? Директор СМСЧ В. Пословський запропонував концепцію розвитку хірургічної служби лікарні та адекватне забезпечення сучасною апаратурою, устаткуванням та інструментарієм. Пропозиції зміни місця праці неодноразово звучали протягом останніх 5 років, – написав у своєму фейсбук лікар.

Працюючи понад місяць на новому робочому місці медик оприлюднив своє бачення нетішинської хірургії. Хоч тепер має на десять хвилин довше діставатись роботи, зізнається: умови – кращі, ніж в інших медзакладах. Зокрема, Панчишин зауважив щодо комфорту нетішинської хірургії, адже правильно сплановані архітектурно приміщення, з його слів, спрощують роботу.

Всі діагностичні кабінети поруч, виходити надвір в дощ чи сніг не потрібно, – пояснює Панчишин. – Операційний блок – за 30 метрів від хірургії. Повністю відремонтований. Площа, як половина хірургічного відділення в Славуті.

Зауважує лікар щодо забезбечення комфорту і для пацієнтів, адже санвузли є у кожній палаті. Крім того, хворі чи їх близькі не повинні нічого купувати, бо витратними матеріалами медзаклад забезпечений.

За місяць жодного списку на лікування не написав. Бігати в аптеку по 5 разів на день за моноветою, мікроветою, скарифікатором, ватою, спиртом, рукавичками та іншими дрібницями, щоб здати аналізи, пацієнту не потрібно. Цим забезпечує лікарня, – коментує лікар.

Медиків, говорить Панчишин, забезпечують і в операційній. Там наявне, зі слів лікаря, майже все необхідне оснащення.

Забезпечення апаратурою достатнє. Загальнохірургічний інструментарій в достатній кількості, оновлюється. «В дорозі» коагулятор та лапароскопічний інструментарій. В планах – сучасна апаратура для лікування варикозної хвороби та високотехнологічні електрохірургічні апарати. Адміністрація лікарні купує те, що потрібно медикам для роботи, а не для піару, – додає Панчишин.

Паралельно, говорить медик, працює чергова та ургентна медсестра, а тому в медзакладі можуть робити екстренні операції паралельно плановим, що створює комфорт для пацієнтів.

За висновками Богдана Панчишина, потужності стаціонару медзакладу в Нетішині дозволяють запезпечити 100-150 тис. жителів регіону хірургічною допомогою.

Допис лікаря знайшов відгук серед громади регіону. Його, на момент публікації, поширили понад 110 користувачів та понад 120 людей прокоментувало.

Дописувачі підтримують медика та говорять про те, що потрібно розвивати медицину.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

1 Comment

  • Богдан Панчишин

    Слово “сповідь” не має ніякого відношення до об’єктивної оцінки ситуації!!! Я ні в чому не сповідаюся і не каюся! Крім того, Ви перекручуєте факти! Якщо написано “найнеобхіднішими” медикаментами чи витратними матеріалами, то це не означає, що всіма! Пацієнти таки купують те, чого немає в лікарні! Журналіст має бути об’єктивним, а не писати “отсєбятіну”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.