Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » “Сталеві магнолії”: у Шепетівській громаді продовжують реалізацію проєкту

“Сталеві магнолії”: у Шепетівській громаді продовжують реалізацію проєкту

“Сталеві магнолії”: у Шепетівській громаді продовжують реалізацію проєкту

Другий тиждень занять Центру підприємництва та психологічної стійкості «Сталеві магнолії» триває у Шепетівській громаді.

Сьогодні, 10 травня, на базі КП «Шепетівське РЕП» нові знання та навички здобувають 20 учасниць з групи «Підприємиці». Серед учасниць, кажуть організатори, є багато жінок, вмотивованих на заснування власної справи.

  • Після спілкування за ранковою кавою, у ході лекційної частини, учасниці проєкту отримують корисні та необхідні знання від експертів проєкту. Продовжують навчальний день заняття у теплицях, де учасниці застосовують нові знання, виконуючи практичні завдання під пильним контролем та дослухаючись до настанов фахівців із ландшафтного дизайну та озеленення.

Довідка:

Проєкт Центр підприємництва та психологічної стійкості “Сталеві магнолії” реалізується ГО “Агенція сталого розвитку «АСТАР»” за сприяння та інформаційної підтримки Шепетівської міської ради в рамках програми «U-LEAD з Європою». Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, стійкому та підзвітному багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.