Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Старости Ленковеччини відзвітували громаді: що зробили за рік

Старости Ленковеччини відзвітували громаді: що зробили за рік

Старости Ленковеччини відзвітували громаді: що зробили за рік

Після того, як відбулись публічні звіти та зустрічі з краянами у старостинських округах, оприлюднили звіти старост Ленковецької ТГ. Як працюють та що зробили за рік у своїх округах – далі в матеріалі.

Старостинський округ №1 очолює Ольга Хацаюк. До підпорядкування цього округу входять села: Вербівці, Сульжин та Вишневе. Загалом мешкає 1 038 людей. Разом краяни проводили сходи села, толоки та упорядковували цвинтар.

Кошти від соціальних угод місцевого агропідприємства спрямували на зведення церкви у Сульжині, придбання стільців до сільського клубу, оплату послуг за видалення дерев на цвинтарі у селі Вишневе. Також здійснювали ямковий ремонт та залучали кошти на проведення культурних заходів.

Мокіївський округ №3 очолює Ольга Зеленко. До підпорядкування цього округу входять села: Мокіївці, Білопіль, Пиляї. Загалом тут мешкає 1 080 людей. Окрім комунальних та робіт із благоустрою у селах округу, в Мокіївцях добудували котельню у ліцеї, встановили дві зупинки та дитмайданчик. У Білополі встановили огорожу навколо дитмайданчику та пам’ятників у центрі села, закупили будматеріали та необхідні меблі й техніку для ремонту та оснащення ФАПу, закупили матеріали для ремонту громадських криниць, підсипали дорогу.

Старобейзимський округ №5 очолює Лариса Окаянюк. До підпорядкування цього округу входять села: Брикуля, Лавринівці, Старі Бейзими, Марківці. Загалом тут мешкає 512 людей.

Окрім благоустрою, підтримки інфраструктури, впорядкування прибудинкових, комунальних та публічних територій, у громаді ліквідовують стихійні сміттєзвалища, проводять ремонт приміщень. Також у селах Брикуля, Лавринівці та Старі Бейзими провели водогін. У Марківцях, через недоцільність проведення водогону, створили 6 джерел питної води, через сільську раду жителям відшкодували 30 000 гривень. Також у Брикулі відкрили аптечний кіоск, а в Марківцях з коштів соцугоди обгородили цвинтар. Як звітує староста, вона вивчила та впровадила у своєму окрузі програму “Соціальна громада”. Через неї жителям оформляли субсидії, всі види пільг та допомог.

Детальніше зі звітами можна ознайомитись за посиланням. Звітів старост Великоришнівського, Коськівського, Чотирбоківського старостинських округів на момент написання цього тексту не оприлюднили.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.