Середа, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Став небесним воїном: у Славуті попрощалися з 25-річним капітаном

Став небесним воїном: у Славуті попрощалися з 25-річним капітаном

Став небесним воїном: у Славуті попрощалися з 25-річним капітаном

Уродженець Нетішина Назарій Приймак більшу частину свого життя прожив у Славуті. Тут він закінчив місцеву школу, після чого здобув фах залізничника у Козятині. У 2015 році Назарій пов’язав своє життя із військовою справою – став воїном ЗСУ.

Цього ж року його призвали до зони проведення АТО. Звідти направили на навчання до Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

За період навчання Назарія неодноразово відзначали за його роботу:

  • 2016 рік – отримав подяку Міністра оборони України за підготовку та участь у проведенні параду до 25-ї річниці незалежності України;
  • 2017 рік – подяки від Міністра оборони України та Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України за підготовку та участь у проведенні параду до 26-ї річниці незалежності України;
  • У 2019 році продовжив свою службу за фахом.

У 2020 році Назарія нагородили відзнакою Командувача ООС «Козацький хрест» ІІІ ступеню за виведення із зони ООС своєї роти без втрат особового складу, а також почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня.

З липня 2021 року воїн перебував у зоні проведення ООС.

Назарій загинув 12 травня, захищаючи Україну від росії.

Капітан, командир роти Приймак Назарій Васильович отримав поранення, несумісні з життям, героїчно захищаючи Україну у бою з російськими окупантами поблизу селища міського типу Тошківка Луганської області, – розповідають у громаді.

До небесного війська воїна провели близькі, побратими та громада. У Назарія лишилися мама, сестра та племінниця.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.