Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Стрибала по тілу, поки спільники добивали жертву по голові: що вирішив Хмельницький міськрайонний суд

Стрибала по тілу, поки спільники добивали жертву по голові: що вирішив Хмельницький міськрайонний суд

Стрибала по тілу, поки спільники добивали жертву по голові: що вирішив Хмельницький міськрайонний суд

Все сталося в одному з будинків села Івашківці Хмельницького району. У той трагічний день,1 грудня минулого року, компанія у складі двох чоловіків(32 та 38 років), жінки (47 років) та померлого чоловіка (47 років) зібралася випивати. Під час таких посиденьок між присутніми раптово зав’язалась сварка. Тоді двоє чоловіків і жінка накинулись на свою жертву з кулаками.

У ході проведення слідства з’ясувалось, що все почалося зі сварки двох чоловіків. Згодом до процесу долучилась жінка. Тоді ж вони троє почали бити іншого чоловіка, який з ними був. Вони гамселили його кулаками по голові. Жінка стрибала по тілу і також наносила удари ногами по голові. 

“Швидку” викликала дочка підозрюваної жінки, коли приїхала до своєї матері. Проте, 47-річному потерпілому не вдалось врятувати життя. Дорогою до лікарні він помер. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За підозрою у побитті до смерті поліція затримала трьох підозрюваних, які виявились й жителями села Івашківці. 

Хмельницький міськрайонний суд нещодавно закінчив розгляд матеріалів даного кримінального провадження. Усіх трьох підозрюваних визнали винними в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілого. Вони отримали до 8 років ув’язнення.

Популярні пости