Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Звернення до Верховної Ради, зміни до бюджету, земельні питання: у Шепетівській ТГ відбулася 17-та сесія міської ради

Звернення до Верховної Ради, зміни до бюджету, земельні питання: у Шепетівській ТГ відбулася 17-та сесія міської ради

Звернення до Верховної Ради, зміни до бюджету, земельні питання: у Шепетівській ТГ відбулася 17-та сесія міської ради

Вчора, 4 листопада, відбулася 17-та сесія Шепетівської міської ради, під час якої депутатський корпус під головуванням міського голови Віталія Бузиля розглянули 41 питання порядку денного.

На початку засідання депутати підтримали звернення Шепетівської міської ради до правоохоронних органів щодо негайного вжиття заходів з проведення розслідування та притягнення до відповідальності осіб, причетних до навмисного руйнування пам’ятних знаків Симону Петлюрі.

Підтримали звернення Шепетівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах.

Одним із важливих питань, яке розглянули, –  це питання про внесення змін до бюджету громади на 2021 рік. Кошти будуть спрямовані на оплату енергоносіїв, ремонтних робіт в закладах освіти, обслуговування котелень, сплату комунальних послуг тощо. Буде виділено кошти на співфінансування встановлення кисневої станції.

Також під час сесії розглянули питання про надання одноразової грошової допомоги на дороговартісне лікування. Затвердили ряд соціальних програм, зокрема, програму національно-патріотичного виховання молоді у Шепетівській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки, програму підтримки громадських організацій соціального спрямування «Соціальне партнерство» 2022-2024 роки та інші.

Проєкт рішення про затвердження переліку проєктів-переможців Громадського бюджету на 2021-2022 роки відклали на довивчення.

Народні обранці також розглянули земельні питання, серед яких: питання про припинення користування земельними ділянками, про затвердження проєктів землеустрою, надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою, виготовлення та затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки. Врахувавши зауваження профільної постійної депутатської комісії, ряд питань було відкладено на довивчення.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.