П’ятниця, 18 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Студенти Шепетівського професійного ліцею власноруч пошили дощовики для ЗСУ

Студенти Шепетівського професійного ліцею власноруч пошили дощовики для ЗСУ

Студенти Шепетівського професійного ліцею власноруч пошили дощовики для ЗСУ

Здобувачі освіти Шепетівського професійного ліцею, аби допомогти українським Захисникам якнайшвидше здолати російського ворога та наблизитися до перемоги, пошили дощовики. Вони захистять Воїнів від дощів та вітру в окопах та на полі бою.

– Два дні поспіль учні І курсу з професії «Швачка. Кравець» під керівництвом майстра виробничого навчання Муравйової Раїси Петрівни шили тактичні дощовики для наших Захисників. Зробила внесок в перемогу і випускниця нашого ліцею Білецька Валерія. Також до допомоги ЗСУ долучилась Юлія Леонідівна, наша нова працівниця, – зазначили у Шепетівському професійному ліцеї.

Загальними зусиллями було виготовлено 45 військових дощовиків з капюшоном. Багатофункціональний виріб може слугувати волого-вітрозахисною накидкою від негоди, тентом або наметом, як тимчасове укриття від сонця та дощу або покривалом на землю, а також м’якою подушкою під голову.

Нашим відважним Воїнам має бути тепло! Ви уявіть, наскільки важко їм спати в тих сирих окопах, коли надворі дощ і негода. Як захиститися від пронизливого вітру. Ми впевнені, що згуртувавшись, зможемо перемогти ворога! Дякуємо всім, хто долучився та зробив свій внесок в перемогу! – додали у ліцеї.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.