Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Створюють ліси разом: педколектив Крупецького ліцею у співпраці з «Славутським лісгоспом» висадили понад 1200 саджанців сосни

Створюють ліси разом: педколектив Крупецького ліцею у співпраці з «Славутським лісгоспом» висадили понад 1200 саджанців сосни

Створюють ліси разом: педколектив Крупецького ліцею у співпраці  з «Славутським лісгоспом» висадили понад 1200 саджанців сосни

Цей тиждень був плідним на події  у ДП «Славутське лісове господарство», адже все більше бажаючих серед підприємств та різних організацій підтримали ініціативу лісгоспу щодо заліснення території регіону. Заходи проходили в межах програми Президента України «Зелена країна».

Цього разу до висадки молодого хвойного лісу у кварталі 30 на площі 0,2 га долучився педагогічний колектив Крупецького ліцею у кількості 15 чоловік. Зокрема, працівники лісгоспу не лише надали посадковий матеріал та необхідні інструменти, а й самі взяли активну участь у посадці майбутнього лісу.

Однозначно ми радо підтримуємо ініціативи з проведення таких акцій, адже для лісівників посадка лісу – це  справа водночас звична, буденна і найголовніша, – розповідає Володимир Бережний, лісничий Крупецького лісництва, яке входить до ДП «Славутське лісове господарство».

Перед висадкою Володимир Бережний провів інструктаж вчителям, як правильно саджати дерева за допомогою меча «Колесова» та садильних труб. Також лісівники в ході посадки давали відповіді на всі питання, які виникали в учасників акції, та допомагали у разі необхідності.

Кожен із вчителів, які брали участь у висадці дерев, із задоволенням отримали новий для себе досвід та нові знання лісової справи. Хоч робота у лісі – важка, та надзвичайно приємна. Адже створюємо насадження не лише для себе, а й для тих, хто буде майбутнім нашої України,  – зазначила Тетяна Бережна, директорка Крупецького ліцею.

У результаті акції висаджено 1250 саджанців сосни звичайної із закритою кореневою системою. 

Популярні пости