Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Суд зобов’язав обладнати укриття одного із закладів освіти Полонного

Суд зобов’язав обладнати укриття одного із закладів освіти Полонного

Суд зобов’язав обладнати укриття одного із закладів освіти Полонного

У Полонному укриття цивільного захисту одного із закладів освіти перебувають у неналежному стані. Такі висновки зробила перевірка рятувальників ще у лютому 2022 року до початку повномасштабного російського вторгнення. У ДСНС вимагали привести захисні споруди у належний стан, однак у закладі цю вимогу не виконали. Про це повідомили у Шепетівській окружній прокуратурі 20 січня.

За даними реєстру судових рішень, йдеться про державний навчальний заклад «Полонський агропромисловий центр професійної освіти». У справі йдеться про п’ять укриттів, які розташовані у Полонному та Понінці. Після винесення приписів минув майже рік, однак укриття так і не були обладнані необхідним чином.

У жовтні 2022 року Шепетівська окружна прокуратура звернулась з позовом до Хмельницького окружного адміністративного суду в інтересах держави в особі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області до Державного навчального професійного закладу в м. Полонне про зобов’язання привести захисні споруди цивільного захисту у готовність. Встановлено, що незважаючи на неодноразові приписи ГУ ДСНС винесені для навчального закладу щодо приведення захисних споруд цивільного захисту у готовність, відповідні роботи не проведені, – зазначили у Шепетівській окружній прокуратурі.

Тому прокуратура звернулася до суду, аби зобов’язати заклад виконати вимогу ДСНС. Зрештою, там прийняли рішення зобов’язати заклад профосвіти обладнати укриття. Таке рішення було винесене 3 січня цього року Хмельницьким окружним адміністративним судом.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.