Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Суди за шепетівський Проспект. Що вирішила Феміда?

Суди за шепетівський Проспект. Що вирішила Феміда?

Суди за шепетівський Проспект. Що вирішила Феміда?

Проспект Миру в Шепетівці можна порівняти з лондонською Оксфорд-стріт.

Тут розташовані не лише торгові площі, рекреаційні зони, освітні заклади та ключові об’єкти інфраструктури. Ця вулиця поєднує залізничний вокзал із центральним ринком. Тобто, є головною артерією міста.

У 2013-2014 рр. цю вулицю відремонтували, проте, частково. Чому так сталося?

Проспект юридичний. Хронологія подій

Нагадаємо, у 2013 році тогочасна міська рада оголосила тендер на ремонт однієї з центральних вулиць – Проспекту Миру. Відповідно до умов тендеру, підприємство-переможець мало зробити капітальний ремонт асфальтного покриття протяжністю 2,3 км, включно з заїздами для автобусів, та висадити 12 саджанців декоративних дерев (липи та каштани).

Переможцем стало місцеве підприємство «МВМ-13», яке виконало підряд повністю. Тоді через стрибок валюти місто не доплатило виконавцеві робіт і сталась колізія щодо експертизи виконаної роботи. Чекали незалежного експерта з Києва.

Із 2014-го між містом та підприємством «МВМ-13» триває судова тяганина за якість виконаних робіт. З того часу ремонт вулиці заморожений, окремі рахунки міськради – арештовані.
16 грудня 2020 року Господарський суд Хмельницької області виніс рішення на користь підприємства, на що міська рада подала апеляцію. Відповідно, «МВМ-13» подали зустрічний – на відшкодування їм збитків.

Сьогодні, 7 квітня, питання щодо шепетівського Проспекту Миру розглядали на черговому судовому етапі. Засідання Північно-західного апеляційного господарського суду відбулось о 12:00.

Суть позову – стягнення частини попередньої оплати підрядних робіт в розмірі 409727,79 грн; визнання недійсними актів №48, 49, 50, 51, 52 форми КБ-2в приймання виконаних будівельних робіт з капітального ремонту проспекту Миру в м. Шепетівка.

Відповідно до рішення суду за справою № 924/1329/15, апеляційний позов Шепетівської міської ради не задовольнили. Отже, вступає в дію рішення, за яким кошти підряднику мають бути сплачені.

Завершення судової епопеї, що тягнеться понад 7 років, дозволить розблокувати рахунки міста та здійснювати капітальні ремонти доріг.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.