П’ятниця, 2 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Судилківська громада втратила ще одного Захисника на війні

Судилківська громада втратила ще одного Захисника на війні

Судилківська громада втратила ще одного Захисника на війні

Судилківська громада знову у жалобі: стало відомо, що 11 березня 2023 року на Донеччині обірвалося життя земляка, жителя с. Городище Заремби Віктора Юрійовича (1982 року народження).

Віктор Юрійович народився у с. Городище, тут навчався у місцевій школі. Був відповідальним, активним у житті школи та класу юнаком. Після школи навчався в авіаційному коледжі у м. Слав’янську, – розповідають у Судилківській сільській раді. – Після коледжу, у мирні дні до 2014 року, працював жестянщиком та на ремонтних роботах у м. Київ. Був трудолюбивим, вміючим, знаючим, гарним господарем, будь-яка робота була йому під силу.

З 2014 року пішов добровольцем в АТО, захищав кордони Луганської і Донецької областей, захищав Донецький аеропорт.

З 25 лютого 2022 року Віктор Юрійович – доброволець, старший солдат батальйону ТРО – мужньо захищав територію Сумщини, Охтирку, Бахмут, Слав’янськ, Лиман, – додають у сільраді.

Життя Віктора Юрійовича обірвалося у Лимані на Донеччині. За мир в Україні він віддав найдорожче – своє життя. У Віктора залишилися батьки, дружина з сином.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї та родині Віктора Юрійовича. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі перед вічною і світлою пам’яттю Героя нашої країни, – зазначили в установі.

Про церемонію прощання із Зарембою В. Ю. та чин похорону буде повідомлено додатково.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.