Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Судилківська громада виділила понад 272 тисячі гривень за надані послуги для Шепетівської ТГ

Судилківська громада виділила понад 272 тисячі гривень за надані послуги для Шепетівської ТГ

Судилківська громада виділила понад 272 тисячі гривень за надані послуги для Шепетівської ТГ

Вчора, 9 грудня, під час проведення позачергової 19-тої се­сії Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди розглядали питання щодо ук­ла­ден­ня уго­ди між Су­дил­ківсь­кої сіль­ською та Ше­пе­тівсь­кою місь­кою ра­да­ми. Зокрема йшло­ся про пе­ре­да­чу суб­венції з сіль­сько­го бюд­же­ту до місь­ко­го.

Су­дил­ківсь­ка сіль­ська ра­да пе­ре­да­ла Ше­пе­тівсь­кій місь­кій ра­ді із за­галь­но­го фон­ду сіль­сько­го бюд­же­ту ін­шу суб­венцію в су­мі 272 608 гри­вень.

Так, 101 140 гривень виділили Шепетівській музичній школі на виплату заробітної плати працівникам, які навчали дітей Судилківської ТГ у період з 1 вересня по 31 грудня. Виділили Шепетівській художній школі на ті ж потреби у розмірі 77 248 гривень. Також 34 220 гривень – Шепетівській гімназії № 5 на забезпечення харчуванням дітей Судилківської ТГ за період із вересня по грудень.

КНП «Вузлова багатопрофільна лікарня станції Шепетівка» передбачено суму в 10 000 гривень для придбання матеріалів та для КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» із сільського бюджету передали на оплату комунальних послуг 50 000 гривень.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.