Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Працівники НПП «Мале Полісся» обмінялися досвідом та практичними кейсами з НПП «Дермансько-Острозький»

Працівники НПП «Мале Полісся» обмінялися досвідом та практичними кейсами з НПП «Дермансько-Острозький»

Працівники НПП «Мале Полісся» обмінялися досвідом та практичними кейсами з НПП «Дермансько-Острозький»

Працівники Національного природного парку «Мале Полісся», крім того, що ведуть активну просвітницьку діяльність серед молоді Хмельниччини,  самі систематично підвищують рівень професійних компетенцій проходячи різні курси, практикуми, відвідуючи подібні установи задля обміну власним досвідом та для набуття нових знань.

Зокрема, напередодні парківці відвідали колег з Національно природного парку «Дермансько-Острозький», який розташований у місті Острог, що на Рівненщині.

Метою поїздки було перейняття успішних кейсів та налагодження плідної співпраці між природоохоронними установами, –  зауважив Андрій Сасюк, директор НПП «Мале Полісся».

Під час візиту працівники Парку отримали багато корисної та цікавої інформації про проведення еколого-освітніх заходів, екологічних акцій, еколого-просвітницьку та рекреаційну діяльність.

– У свою чергу, співробітники НПП «Мале Полісся» поділились і власним досвідом щодо еколого-освітньої діяльності в регіоні та функціонування класу Лісової школи та еколого-просвітницької стежки на території ДП «Славутське лісове господарство», – додав Андрій Володимирович.

Наостанок обговорили та напрацювали план проведення спільних заходів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.