Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Судилківська громада знову в жалобі: на війні загинув Захисник України Андрій Свецький

Судилківська громада знову в жалобі: на війні загинув Захисник України Андрій Свецький

Судилківська громада знову в жалобі: на війні загинув Захисник України Андрій Свецький

У бою за свободу і незалежність України героїчно загинув наш мешканець Судилківської громади, солдат Свецький Андрій Віталійович, 1997 року народження.

  • Прощання із загиблим Героєм за місцем проживання розпочнеться 26 грудня, орієнтовно об 11:00 за адресою: вул. Миру, 10/2. Загальноміське прощання розпочнеться орієнтовно о 12:00 у міському Палаці культури, – зазначили у Судилківській громаді.

Заупокійна панахида за Захисником України розпочнеться орієнтовно о 13:00 у монастирі Святої Праведної Анни. Поховання Героя відбудеться на «Новому кладовищі».  

  • Відповідно до розпорядження міського голови від 25.12.2023 р. № 103/2023-р., 26, 27, 28 грудня 2023 року на території Славутської міської територіальної громади оголошуються Днями жалоби.

На знак скорботи за загиблим захисником Батьківщини просять приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, а також обмежити проведення розважальних заходів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.