Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання 38-ї сесії сільради

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання 38-ї сесії сільради

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання 38-ї сесії сільради

У Плужненські громаді відбулося пленарне засідання тридцять восьмої сесії сільської ради восьмого скликання, яке провів сільський голова Віталій Мартинюк та секретарка виконавчого комітету Людмила Семенишина.

  • У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, заступниця сільського голови Людмила Лужецька, старости Ярослав Качур, Михайло Левчук та Людмила Шулдик. Сесійному зібранню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного, – зазначили у Плужненській сільській раді.

У ході засідання депутатами були розглянуті питання щодо бюджету на 2023 рік. Крім того, затверджено Програму соціально-економічного  розвитку Плужненської сільської ради на 2023 рік, про що доповідала заступниця сільського голови Людмила Лужецька.

  • Розглядали питання щодо Плану роботи Плужненської сільської ради  з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік, – зазначила секретарка ради Людмила Семенишина.

Затвердили питання про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунальної сфери Плужненської територіальної громади.

  • Розглянули та затвердили Програму соціального захисту населення “Турбота” Плужненської сільської територіальної громади на період 2024-2026 роки та Програму організації поховання учасників бойових дій, які загинули під час виконання військового обов’язку, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України на 2024-2025 роки. Також було розглянуто та затверджено Програму “Територіальна оборона на 2024 рік”, – зазначив Віталій Мартинюк.

Депутатський корпус розглянув та затвердив питання щодо Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг, затвердження розрахунку та тарифів на платні соціальні послуги на 2024 рік та Положення про ексцертну раду при Комунальному закладі “Молодіжний центр «Великорадогощанська січ».

По всіх питаннях порядку денного депутатами було прийнято відповідні рішення.

Популярні пости