П’ятниця, 18 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Світ має чути і бачити: в Україні діє платформа з фіксацією злочинів рф

Світ має чути і бачити: в Україні діє платформа з фіксацією злочинів рф

Світ має чути і бачити: в Україні діє платформа з фіксацією злочинів рф

В Україні працює онлайн-платформа War Evidence (буквальний переклад – “Докази війни”). Це сховище відео- та фотодоказів російської агресії в Україні. Тут можна знайти всю відкриту інформацію, або, якщо ви стали свідком злочину, надати інформацію.

Сайт оновлюється щодня, його курує Міністерство культури та інформаційної політики України. Інформацію, з посиланням на джерело чи автора, беруть з відкритих джерел.

Ми використовуємо офіційні канали, пресслужби урядовців, регіональні ЗМІ, інформаційні агентства, окремих журналістів і фотографів. Серед них: ДСНС України, МВС України, Херсонська ОДА, Голова Сумської ОДА, Суспільне медіа, Заборона медіа, УНІАН, Українська правда, СТБ, Новини «Україна зараз», Радіо Свобода, Оперативно ЗСУ, Укрінформ, Цензор Нет, Газета UA, OpenTV, Kharkiv Life.

Розміщену на сайті інформацію, кажуть автори, можна використовувати представникам міжнародних медіа.

Також фахівцями, які збирають докази для кримінального переслідування в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі чи інших трибуналах за українським законодавством, а також будь-ким, хто стежить за новинами про російсько-українську війну.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.