Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » “Своє кіно”: у Шепетівській громаді стартував третій міський конкурс відеороликів

“Своє кіно”: у Шепетівській громаді стартував третій міський конкурс відеороликів

“Своє кіно”: у Шепетівській громаді стартував третій міський конкурс відеороликів

З 15 листопада по 4 грудня триватиме прийом робіт на конкурс “Своє кіно” у Шепетівській громаді. Тут його проводять втретє та присвячують до Дня ЗСУ.

Для участі у Конкурсі зніми відеоролик тривалістю до 3-х хвилин та розкрий унікальність сили духу українського народу, продемонструй любов до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, самосвідомість, патріотизм й активну громадянську позицію у молоді та підтримай моральний дух бійців ЗСУ.

Учасники, а це може бути індивідуальна або колективна заявка, змагатимуться у двох вікових категоріях:

  • 14-18 років (включно);
  • 19-35 років.

Участь можуть взяти лише жителі Шепетівської ТГ.

Автори направляють посилання на свої роботи разом з контактною інформацією у Google-формі: https://forms.gle/Dh6JajCbHJradgfk9

Посилання на опубліковане відео тривалістю не більше 3-х хвилин опубліковане на будь-якому файлообміннику. Якщо учасники конкурсу не володіють технічними можливостями для відправки робіт, то в терміни прийому робіт на конкурс надають свої відеоролики на будь-якому доступному носії за адресою: м. Шепетівка, вул. Соборності, 4, каб. 420.

5 грудня підведуть підсумки конкурсу, а 6 грудня оголосять переможців.

Довідка:

Третій міський конкурс відеороликів «Своє кіно» до Дня Збройних Сил України організовується і проводиться відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради, за ініціативи та підтримки Шепетівського міського голови Віталія Бузиля.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.