Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівській громаді провели етап конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

У Шепетівській громаді провели етап конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

У Шепетівській громаді провели етап конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

У Шепетівській громаді оприлюднили перелік переможців та призерів ІІ (на рівні територіальної громади) етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Між собою у різних вікових категоріях цьогоріч змагалися юні знавці української мови із шкіл Шепетівської громади з 3 по 11 клас. За результами конкурсу визначили трійки переможців у кожній віковій групі.

3 клас

  • І місце – Вікторія Деревягіна, учениця НВК №1, учитель Наталія Уткіна;
  • ІІ місце – Захар Васильченко, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Оксана Богомолова;
  • ІІІ місце – Анастасія Смєхова, учениця гімназії №1, учитель Людмила Терепа;
  • Данило Дудар, учень ЗОШ №8, учитель Тетяна Гаврилюк.

4 клас

  • І місце – Ігор Кучеров, учень гімназії №6, учитель Людмила Колесник;
  • ІІ місце – Богдана Касянчук, учениця НВК №1, учитель Юлія Мосійчук;
  • ІІІ місце – Олександр Бондарчук, учень ЗОШ №8, учитель Тетяна Клекач; Дмитро Василишин, учень ЗОШ №8, учитель Валентина Верхогляд.

5 клас

  • І місце – Каріна Нікітенко, учениця НВК №1, учитель Любов Гуменна;
  • ІІ місце – Тетяна Лук’янчук, учениця гімназії №6, учитель Ольга Грищук; Катерина Древко, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Алла Коваль;
  • ІІІ місце – Вікторія Лахай, учениця гімназії №3, учитель Тетяна Лук’янчук;
  • Мирослава Чайка, учениця НВК №3, учитель Людмила Пашинська.

6 клас

  • І місце – Ульяна Мисливець, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Валентина Касянчук;
  • ІІ місце – Валерія Коваль, учениця гімназії №1, учитель Ольга Федорчук;
  • Данііл Ковальков, учень НВК №1, учитель Любов Гуменна;
  • ІІІ місце – Вікторія Дудар, учениця ЗОШ №8, учитель Тетяна Павлюк; Роман Сідлецький, учень гімназії №2, учитель Тетяна Грабовська; Ілля Сеньков, учень гімназії №5, учитель Олена Самсонюк; Дарина Марченко, учениця гімназії №6, учитель Оксана Скрипнюк.

7 клас

  • І місце – Дарія Павлюк, учениця гімназії №1, учитель Тетяна Сокальська;
  • ІІ місце – Оксана Сікан, учениця гімназії №6, учитель Ольга Грищук;
  • ІІІ місце – Лілія Веремійчук, учениця НВК №1, учитель Оксана Ольшанська; Ганна Василишина, учениця гімназії №2, учитель Ірина Фурман; Марія Курбацька, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Лариса Гук.

8 клас

  • І місце – Зоряна Літвін, учениця НВК №1, учитель Любов Гуменна;
  • ІІ місце – Софія Тарасевич, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Алла Коваль; Софія Лахай, учениця гімназії №3, учитель Оксана Юр’єва;
  • ІІІ місце – Вікторія Ордаш, учениця гімназії №6, учитель Ольга Грищук; Михайло Мельник, учень Пліщинської гімназії, учитель Галина Мельник; Анастасія Федорина, учениця гімназії №4, учитель Олена Веремійчук.

9 клас

  • І місце – Валерія Громова, учениця гімназії №1, учитель Ольга Федорчук;
  • ІІ місце – Марія Федорчук, учениця гімназії №6, учитель Оксана Скрипнюк; Анастасія Савченко, учениця НВК №3, учитель Людмила Пашинська;
  • ІІІ місце – Дар’я Давидюк, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Олена Риндич; Мілана Куляк, учениця гімназії №2, учитель Тетяна Короташ; Маргарита Шафалюк, учениця гімназії №3, учитель Тетяна Лук’янчук.

10 клас

  • І місце – Яна Ремез, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учителі Валентина Касянчук, Алла Коваль;
  • ІІ місце – Віталіна Бачинська, учениця НВК №1, учитель Оксана Ольшанська;
  • ІІІ місце – Вікторія Забарнюк, учениця НВК №3, учитель Людмила Костюк; Анна Токарчук, учениця ЗОШ №8, учитель Ольга Громик.

11 клас

  • І місце – Соломія Сасюк, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Ніна Пипич;
  • ІІ місце – Софія Рочева, учениця НВК №1, учитель Тетяна Войтюк; Вікторія Юзькова, учениця НВК №3, учитель Людмила Костюк;
  • ІІІ місце – Єлизавета Вавруш, учениця ЗОШ №8, учитель Ольга Громик.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.