Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » «Сила любові»: мешканці Хмельниччини збирали подарунки для дітей Херсонщини

«Сила любові»: мешканці Хмельниччини збирали подарунки для дітей Херсонщини

«Сила любові»: мешканці Хмельниччини збирали подарунки для дітей Херсонщини

На Хмельниччині за ініціативи обласної військової адміністрації та БФ «Захисти Хмельниччину» відбулась акція «Сила любові». Аби без презентів від Святого Миколая не залишилися діти Херсонщини, у пункти збору подарунків у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Шепетівка кожен охочий ніс теплі речі, іграшки, солодощі, а також листи з вітанням для малечі.

Приємно відмітити, що велика кількість бажаючих долучились до акції та передали гостинці для дітлахів Дар’ївської та Музиківської громад Херсонської області, – коментує Сергій Гамалій, очільник Хмельницької ОВА.

Сергій Гамалій також зауважив, що дітям, які, на жаль, вимушені зустрічати свята у бомбосховищах, хочеться подарувати хоч трохи радості.

Іграшки, солодощі та листи від діток з Хмельниччини стануть для маленьких херсонців своєрідним антистресом. Ми хочемо підтримати тих, хто зараз проживає на прифронтових територіях, щоб вони хоч на мить відволіклись від жахіть війни та свисту ракет, – наголосив очільник області.

Зокрема вчора ввечері вантажівка з подарунками, прикрашена кольоровими вогниками, разом із «Святим Миколаєм» вирушила до дітей на Херсонщину.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.