Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Так сильно напився, що не міг наступного дня прийти в ТЦК: на Хмельниччині судили чоловіка

Так сильно напився, що не міг наступного дня прийти в ТЦК: на Хмельниччині судили чоловіка

Так сильно напився, що не міг наступного дня прийти в ТЦК: на Хмельниччині судили чоловіка

У Хмельницькій області суд ухвалив вирок чоловікові, який ухилився від мобілізації до Збройних сил України. Він був не в змозі прийти до територіального центру комплектування (ТЦК) через сильне похмілля. Тому суд засудив його до трьох років в’язниці, проте, за визнанням вини та каяття, замінив покарання роком випробувального терміну.

  • Військовозобов’язаний визнав провину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України. Однак, він навів низку аргументів на свій захист, – йдеться у вироку Красилівського районного суду на Хмельниччині.

За словами обвинуваченого, в день перед явкою до ТЦК він так напився, що наступного дня йому було дуже погано. Тому він не з’явився до ТЦК і не повідомив про це представника. Він заявив, що кається у скоєному злочині і готовий служити та захищати Україну.

  • Представник ТЦК зі свого боку заявив, що обвинувачений отримав повістку влітку 2023 року, він розписався за неї особисто. Також він пройшов ВЛК і був ознайомлений з тим, яке покарання може на нього чекати, якщо він проігнорує візит до ТЦК для отримання вже бойового порядку денного, – додали в установі.

З урахуванням усього вищенаведеного, суд засудив чоловіка до трьох років позбавлення волі. Однак, суд також визнав, що військовозобов’язаний виявив щире каяття та визнання своєї провини, тому покарання змінили на рік випробувального терміну.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.